Eksperci Finance&Profit

W Finance&Profit świadczymy usługi doradztwa biznesowego sprzyjające rozwojowi firmy, a także bezpłatne usługi analizy pomagając naszym Klientom w wyborze najtańszego kredytu hipotecznego spośród szerokiej oferty dostępnej na polskim rynku.

Wśród licznej konkurencji na rynku ekspertów biznesowych czy pośredników finansowych, wyróżnia nas przede wszystkim  kompetentność i wieloletnie doświadczenie naszej kadry eksperckiej, obiektywność  wybieranych i prezentowanych rozwiązań, profesjonalizm  i etyka usługi analizy, poufność i dyskrecja gromadzonych i przetwarzanych danych. Zawsze staramy się działać w imieniu Klienta i wybierać  dla Niego jak najkorzystniejsze rozwiązania – zarówno w przypadku doradztwa biznesowego, jak i kredytów hipotecznych.

W zakresie doradztwa hipotecznego współpracujemy z bankami i innymi instytucjami finansowymi na podstawie zawartych z nimi umów pośrednictwa finansowego, lecz mimo tego nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z nimi kapitałowo, co umożliwia nam prowadzenie usługi niezależnej bezpłatnej analizy, działające zgodnie z potrzebami Klientów, a nie potrzebami  banków i innych instytucji finansowych. Oferta cenowa kredytów hipotecznych dostępnych za naszym pośrednictwem jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a często udaje wynegocjować się lepsze warunki cenowe lub uchronić Klienta przed listą niepotrzebnych dodatkowych produktów bankowych zwiększających koszt obsługi kredytu tak chętnie sprzedawanych przed doradców bankowych.

Większość  Klientów  pochodzi z poleceń naszych Klientów, a najlepszym poświadczeniem jakości usług analizy są zawsze chętnie wystawiane przez Nich opinie i referencje co jest dla Nas najlepszym podziękowaniem za wykonane usługi.

Michał Leśniak
Michał LeśniakEkspert Hipoteczny
zawodowo: Ekspert Hipoteczny Finance&Profit, absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie kierunków Finanse i Bankowość oraz Doradztwo Finansowe, od 2004 roku świadczy usługi analizy dla klientów indywidualnych związane z pozyskiwaniem najtańszego finansowania zakupu mieszkań, domów, działek budowlanych i rolnych itd. W latach 2008-2011 współtworzył merytorycznie porównywarkę internetową hipermarket finansowy.pl, obecnie eBroker.pl porównującą wszystkie oferty kredytów hipotecznych na portalach Gazeta.pl, Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl. Codziennie od ponad 12 lat wylicza, kalkuluje, analizuje, wypełnia, kompletuje wnioski i odpowiada lub szuka odpowiedzi na najbardziej zawiłe pytania Klientów związane z kredytowaniem zakupu nieruchomości.
prywatnie: Szczęśliwy Mąż i Tata Lenki i Natalki, uwielbia muzykę rockową, góry i japońskie samochody
Przemysław Kułyk
Przemysław KułykEkspert Biznesowy i Hipoteczny
zawodowo: Ekspert Biznesowy i Hipoteczny Finance&Profit, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie kierunku Prawo oraz Akademii Ekonomicznej w Krakowie kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Właściciel firmy doradczej K&K Consulting świadczącej od 2004 roku usługi z zakresu konsultingu, doradztwa gospodarczego, szkoleń, pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji przedsiębiorstw. Zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla przedsiębiorstw i instytucji, w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz optymalizacji organizacyjnej. Jest także ekspertem z zakresu pozyskiwania dotacji, tworzenia biznesplanów i prowadzenia działalności gospodarczej. Był m.in. doradcą w projekcie Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą realizowanym przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.
prywatnie: Szczęśliwy Mąż i Tata Tomka i Szymka, uwielbia wyzwania biznesowe, piłkę nożną oraz squasha

Stanisław Kania
Stanisław KaniaEkspert Biznesowy
zawodowo: Ekspert Biznesowy Finance&Profit, absolwent studiów magistersko-inżynierskich na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutnicznej w Krakowie. Specjalizuje się w rozliczaniu oraz pozyskiwaniu dotacji z zakresu projektów inwestycyjnych z Funduszy Europejskich. Doradca z zakresu opracowania biznesplanów a także optymalizacji organizacyjnej i w zakresie zasobów ludzkich.
prywatnie: fan piłki nożnej
Krzysztof Ślusarczyk
Krzysztof ŚlusarczykEkspert Biznesowy
zawodowo: Ekspert Biznesowy Finance&Profit, absolwent studiów magisterskich w zakresie Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji, opracowaniu biznesplanów, analizach strategicznych a także optymalizacji organizacyjnej i w zakresie zasobów ludzkich.
prywatnie: miłośnik muzyki i turystyki górskiej

Z pasją do finansów - Finance&Profit

Zadowolenie Naszych Klientów motywuje nas do jeszcze większej pracy.